sweisrobotsel met pisitioner en loopglybaan
Beskrywing
Gewoonlik is die langste reikwydte 2000 mm vir 'n sweisrobotarm. Sodra die werkstuk te groot is om 'n 2000 mm-robot te gebruik, help die bewegende grondrail om die robot se bewegingslengte te verleng. Beheerkabinet, sweiskragbron en ander toerusting kan ook ontwerp word om op die rail te staan.
Aan die ander kant help die 1-as kop-stert posisioneerder om die lang werkstuk vas te hou en te roteer om voor- en agtersweiswerk te verkry.
Tegniese parameter vir posisioneerder
| Model | JHY4030A-180 / JHY4030A-250 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolasie Kals | F |
| Werktafel | 1800X800mm / 2500X800mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 600 kg / Ongeveer 800 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Tegniese parameter vir bewegende spoor
| Model | JHY6030A/ 6050A/ 6100A |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolasie Kals | F |
| Werktafel | 500X500mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 450 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Pakket: Houtkaste
Afleweringstyd: 40 dae na ontvangs van vooruitbetaling
Gereelde vrae
V: Moet ek ook 'n posisioneerder koop wat by die sweisrobot pas?
Antwoord: Dit hang af van die kompleksiteit van jou werkstukke. As jou werkstuk kompleks is, moet jy 'n posisioneerder koop wat by die sweisrobot pas.
V: Watter inligting moet ek verskaf sodat u 'n geskikte robot vir my kan aanbeveel?
Antwoord: Verskaf asseblief die gedetailleerde tekeninge van die werkstuk, insluitend die materiaal, dikte, sweisposisie, afmetings en gewig van die werkstuk.
V: Kan u persoonlike diens vir ons produk lewer?
Antwoord: Ja. Ons sal u die professionele robotsweisstelseloplossings volgens u spesifieke produk verskaf. U hoef slegs u gedetailleerde produktekeninge en sweisvereistes vir ons te stuur, dan sal ons die pasgemaakte tegniese voorstel vir u uitreik.
V: Kan u 'n ingenieur na ons land stuur om die masjien op te stel?
Antwoord: Ja. Ons sal 'n ingenieur na u land stuur om te help met installasie, inbedryfstelling en opleiding. Enige probleme, ons kan ook aanlyn diens lewer.
V: Ek wil die sweiskwaliteit van ons produk weet, wat moet ek doen?
Antwoord: U kan u monsters na ons fabriek stuur om toetssweiswerk te doen. Na die toetssweiswerk sal ons die sweisvideo en -foto's aan u stuur vir verwysing. Ons sal ook die monsters aan u terugstuur vir verifikasie.












