robotiese sweiswerkstasie vir klein onderdele
Tegniese parameter vir posisioneerder
| Model | JHY4010U-050 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolasie Kals | F |
| Werktafel | Deursnee 500 mm |
| Gewig | Verwys na werklike gewig |
| Maks. vrag | Aksiale vrag 100 kg |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Robotwerkstasie-komponente
1. Sweisrobot:
Tipe: MIG-sweisrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-sweisrobot: BR-1510B, BR-1920B
Lasersweisrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisioneerder
Model: JHY4010U-050
Tipe: 2-as posisioneerder
3. Sweiskragbron
Tipe: 350A/500A sweiskragbron
4. Sweisfakkel
Tipe: lugverkoelde fakkel, waterverkoelde fakkel, druk-trek fakkel
5. Fakkel skoonmaakstasie:
Model: SC220A
Tipe: Outomatiese pneumatiese sweisbranderskoonmaker
Ander robotwerkstasie-randapparatuur
1. Robot bewegende spoor
Model: JHY6050A-030
2. Lasersensor (opsioneel)
Funksie: sweisopsporing, posisionering
3. Veiligheidsliggordyn (opsioneel)
Beskermende afstand: 0.1-2m, 0.1-5m; beskermende hoogte: 140-3180mm
4. Veiligheidsheining (opsioneel)
5.PLC-kabinet (opsioneel)
Sweismateriaal
Vlekvrye Staal Sweising
Aluminium Sweising
Koolstofstaalsweising
Gegalvaniseerde buis/pyp/plaat sweiswerk
Koue Rol Sweising
Toepassing
Motoronderdele, fietsonderdele, motoronderdele, staalmeubels, nuwe energie, staalstruktuur, konstruksiemasjinerie, fiksheidstoerusting, ens.
Pakket:Houtkaste
Afleweringstyd:40 dae na ontvangs van vooruitbetaling
Gereelde vrae
V: Watter inligting moet ek verskaf sodat u 'n geskikte robot vir my kan aanbeveel?
Antwoord: Verskaf asseblief die gedetailleerde tekeninge van die werkstuk, insluitend die materiaal, dikte, sweisposisie, afmetings en gewig van die werkstuk.
V: Kan u persoonlike diens vir ons produk lewer?
Antwoord: Ja. Ons sal u die professionele robotsweisstelseloplossings volgens u spesifieke produk verskaf. U hoef slegs u gedetailleerde produktekeninge en sweisvereistes vir ons te stuur, dan sal ons die pasgemaakte tegniese voorstel vir u uitreik.
V: Wat is die waarborgtydperk en afleweringstyd?
Antwoord: Die waarborgtydperk is 12 maande. En die afleweringstyd is binne 30 dae na ontvangs van u deposito.
V: Ek wil die sweiskwaliteit van ons produk weet, wat moet ek doen?
Antwoord: U kan u monsters na ons fabriek stuur om toetssweiswerk te doen. Na die toetssweiswerk sal ons die sweisvideo en -foto's aan u stuur vir verwysing. Ons sal ook die monsters aan u terugstuur vir verifikasie.












