MIG TIG-sweisrobotarm met 2-as rotator

Beskrywing
Dit is geskik vir outomatiese sweiswerk, naatsweiswerk en penetrasiesweiswerk van verskeie groot plaatmetaalonderdele en komplekse onderdele.
Die robot het die patent-sertifisering van die China Intellectual Property Office en CE-sertifisering vir uitvoer geslaag.
Die vrag en draaitafelgrootte van die 2-as-posisioneerder kan aangepas word.
Hierdie robotsweisstasie konfigureer gewoonlik eenvoudige toerusting met 'n buigsame uitleg. Jy kan die stasie-uitleg verander volgens die situasie op die grond. Die randapparatuur wat jy kan kies, sluit in: 'n skoonfakkelstasie, rotasie-posisioneerder, laseropsporingstelsel, afstandbeheerkas, ens. Ons kan gratis tegnologie-opleiding aanbied.
Tegniese parameter vir posisioneerder
| Model | JHY4050L-080 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolasie Kals | F |
| Werktafel | Deursnee 800 mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 400 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Materiaal
Vlekvrye Staal Sweising
Aluminium Sweising
Koolstofstaalsweising
Gegalvaniseerde buis/pyp/plaat sweiswerk
Koue Rol Sweising
Toepassing
Motoronderdele, fietsonderdele, motoronderdele, staalmeubels, nuwe energie, staalstruktuur, konstruksiemasjinerie, fiksheidstoerusting, ens.
Pakket:Houtkaste
Afleweringstyd:40 dae na ontvangs van vooruitbetaling
Gereelde vrae
V: Watter inligting moet ek verskaf sodat u 'n geskikte robot vir my kan aanbeveel?
Antwoord: Verskaf asseblief die gedetailleerde tekeninge van die werkstuk, insluitend die materiaal, dikte, sweisposisie, afmetings en gewig van die werkstuk.
V: Kan u persoonlike diens vir ons produk lewer?
Antwoord: Ja. Ons sal u die professionele robotsweisstelseloplossings volgens u spesifieke produk verskaf. U hoef slegs u gedetailleerde produktekeninge en sweisvereistes vir ons te stuur, dan sal ons die pasgemaakte tegniese voorstel vir u uitreik.
V: Kan jy vir my 'n paar toepassingsvideo's wys?
Antwoord: Seker. Jy kan al ons toepassingsvideo's op ons Youtube-kanaal kyk deur "JHY industriële robot" te soek of ons verkope te vra om vir jou te stuur.
V: Ek wil die sweiskwaliteit van ons produk weet, wat moet ek doen?
Antwoord: U kan u monsters na ons fabriek stuur om toetssweiswerk te doen. Na die toetssweiswerk sal ons die sweisvideo en -foto's aan u stuur vir verwysing. Ons sal ook die monsters aan u terugstuur vir verifikasie.












