pypdraai-sweisposisioneerder met motorservo
Posisioneerder Dimensies

Beskrywing
- Hierdie pypsweisposisioneerder word gebruik vir uiteenlopende toepassings, van pypspoeling tot die posisionering van baie lang onderdele soos onderstelkomponente of straatligpale.
- Sweisposisioneerders verbeter produktiwiteit aansienlik wanneer pype, skagte, wiele, elmboë en ander toebehore gesweis word.
- Die grootte van die sweisdraaitafel en die as se vrag kan aangepas word, klauwplate en ondersteuningswiele is beskikbaar.

- Kan aangepas word vir ander handelsmerke van robotte soos – Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motortekening moet deur kliënte aangebied word, dan laat ons die installasiegat gebaseer op die motortekening)
- PLC-kabinet is opsioneel.
Posisioneerder Diameter
| Model | JHY4010T-050 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor-isolasieklas | F |
| Werktafel | Deursnee 500 mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 400 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Toepassing
Motoronderdele, fietsonderdele, motoronderdele, staalmeubels, nuwe energie, staalstruktuur, konstruksiemasjinerie, fiksheidstoerusting, ens.
Pakket: Houtkaste
Afleweringstyd: 40 dae na ontvangs van vooruitbetaling
Gereelde vrae
1.V: Hoe kies jy jou sweismasjiene?
A: Vertel ons asseblief die gewig, afmetings van u werkstuk en wys ons die foto's van die sweisposisie, dan sal ons u die geskikte sweisposisioneerder aanbeveel.
2.V: Kan ek julle posisioneerder vir my fanuc/abb/kuka/yaskawa-robot gebruik?
A: Ja. Maar die motor moet self aangebied en geïnstalleer word.
3.V: Aanvaar u persoonlike bestellings?
A: Ja, ons kan die posisioneerder met verskillende vrag en werktafelgrootte ontwerp.







