Hoogs doeltreffende 3-as roterende sweisposisioneerder
Posisioneerder Dimensies

Beskrywing
● Hierdie 3-as-posisioneerder bestaan uit 'n werktafel-rotasie-eenheid, 'n raam-horisontale rotasie-eenheid en 'n elektriese beheerstelsel.
● 2 werktafels op een posisioneerder, werk net laai en aflaai werkstuk aan die een kant, werk doeltreffendheid baie verbeter en ruimte gekomprimeer
● Die beweging van die posisioneerder kan vinnig beheer word met die begin- en stopknoppie.
● Kan aangepas word vir ander handelsmerke van robotte soos Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motortekening moet deur kliënte aangebied word, dan laat ons die installasiegat gebaseer op die motortekening)
PLC-kabinet is opsioneel.
Posisioneerder Diameter
| Model | JHY4030S-180 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor-isolasieklas | F |
| Werktafel | 1800 * 800 mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 1600 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Hoofprodukte van ons sweisposisioneerder
1-as kop-stert roterende tipe sweisposisioneerder
1-as kop-voorraad vertikale rotasie sweisposisioneerder
1-as horisontale roterende sweisposisioneerder
2-as P-tipe sweisposisioneerder
2-as U-tipe sweisposisioneerder
2-as L-tipe sweisposisioneerder
2-as hef L-tipe sweisposisioneerder
3-as horisontale sweisposisioneerder
3-as op-af flip sweisposisioneerder
2-as voorraadverstelbare kop-stert sweisposisioneerder
Pakket: Houtkaste
Afleweringstyd: 40 dae na ontvangs van vooruitbetaling
Gereelde vrae
V: Is ons 'n handelsmaatskappy of 'n vervaardiger?
A: Ons is 'n vervaardiger met meer as 10 jaar ondervinding.
V: Het jy jou eie sweisrobotika?
A: Ja. Ons is ook 'n vervaardiger van sweisrobotika.
V: Kan die posisioneerder op die kliënt se logo geplaas word?
A: Ja, ons kan u eie logo daarop plaas.
V: Hoe kan u die produkgehalte waarborg?
A: Ons het 'n streng gehaltebeheerstelsel in die produksieproses en ons verwelkom kliënte wat ons besoek om die produkgehalte voor aflewering na te gaan.
V: Hoe lank is die waarborgtydperk?
A: Een jaar.






