hoogs akkurate sweisposisioneerder met motorservo
Posisioneerder Dimensies

Beskrywing
2-AS SERVO POSISIONEERDER
- Posisioneerders vir sweisrobotstelsels
-1 as kan horisontaal gedraai word en die ander as kan op en af geklap word vir multihoek-sweiswerk van komplekse werkstukke
- Die posisioneerder gebruik dieselfde aandrywingsapparaat as die robot en is beskikbaar met hoë spoed, hoë presisie en hoë vrag.
- Verskaf hoër sweiskwaliteit
- 'n Kompakte bakwerk met verbeterde toelaatbare moment, traagheid en lasvermoë kan gerealiseer word
Kan aangepas word vir ander handelsmerke van robotte soos Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motortekening moet deur kliënte aangebied word, dan laat ons die installasiegat gebaseer op die motortekening)
PLC-kabinet is opsioneel.
Posisioneerder Diameter
| Model | JHY4030P-080 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor-isolasieklas | F |
| Werktafel | Deursnee 800 mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 400 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Pakket: Houtkaste
Afleweringstyd: 40 dae na ontvangs van vooruitbetaling
Gereelde vrae
1.V: Kan ek julle posisioneerder vir my Fanuc/Abb/Kuka/Yaskawa-robot gebruik?
A: Ja. Maar die motor moet self aangebied en geïnstalleer word.
2.V: Kan jou posisie sinchronies met jou robot beweeg?
A: Ja.






