Hoë akkurate RV-verminderaar-sweisposisioneerder

Beskrywing
● Die sweisposisioneerder bestaan uit 'n werktafelrotasie-eenheid, 'n omkeer-eenheid en 'n elektriese beheerstelsel.
● Die beweging van die posisioneerder kan vinnig beheer word met die begin- en stopknoppie.
● Uitbreidingsfunksie van skakelbeheer met ander toerusting.
● met voordele van kompakte volume, goeie voorkoms, ligte gewig en maklike werking.
● Spesiale ontwerp volgens die kliënt se werkstuk en sweisprosedure is beskikbaar volgens versoek
Die draaitafel van die posisioneerder kan rond of in die vorm hierbo gemaak word.
Die grootte van die sweisdraaitafel en die as se vrag kan aangepas word.
● Kan aangepas word vir ander handelsmerke van robotte soos Fanuc, ABB, KUKA, Yaskawa. (Motortekening moet deur kliënte aangebied word, dan laat ons die installasiegat gebaseer op die motortekening)
PLC-kabinet is opsioneel.
Posisioneerder Diameter
| Model | JHY4030U-120 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor-isolasieklas | F |
| Werktafel | 1200*650mm/deursnee 1200mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 400 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Hoofprodukte van ons sweisposisioneerder
1-as kop-stert roterende tipe sweisposisioneerder
1-as kop-voorraad vertikale rotasie sweisposisioneerder
1-as horisontale roterende sweisposisioneerder
2-as P-tipe sweisposisioneerder
2-as U-tipe sweisposisioneerder
2-as L-tipe sweisposisioneerder
3-as horisontale sweisposisioneerder
3-as op-af flip sweisposisioneerder
Pakket: Houtkaste
Afleweringstyd: 40 dae na ontvangs van vooruitbetaling
Gereelde vrae
V: Is ons 'n handelsmaatskappy of 'n vervaardiger?
A: Ons is 'n vervaardiger met meer as 10 jaar ondervinding.
V: Het jy jou eie sweisrobotika?
A: Ja. Ons is ook 'n vervaardiger van sweisrobotika.
V: Waar is julle fabriek geleë? Hoe kan ek daar besoek aflê?
A: Ons fabriek is in Wuxi-stad in China geleë.
V: Hoe kan u die produkgehalte waarborg?
A: Ons het 'n streng gehaltebeheerstelsel in die produksieproses en ons verwelkom kliënte wat ons besoek om die produkgehalte voor aflewering na te gaan.
V: Hoe lank is die waarborgtydperk?
A: Een jaar.






