outomatiese sweisrobotoplossing

Hoe kies jy 'n betroubare werkstasie?
Vertel ons eerstens die besonderhede van u werkstuk, soos werkstukmateriaal, dikte, afmetings, gewig.
vertel dan jou vereistes: die sweisnaadeffek wat jy wil hê, die veiligheidswerksomgewings, ens.
dan praat ons oor jou produksieproses, hoe doen jy die snywerk? is die afwyking groot tussen onderdeel tot onderdeel?
Laastens beveel ons geskikte robotika, posisioneerders, robotrelings, lasersensors, veiligheidsliggordyne, veiligheidsheinings, ens. aan vir verskillende toepassings en spesifikasies om by die kliënt se produksieproses te pas.
Tegniese parameter vir posisioneerder
| Model | JHY4030U-120 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolasie Kals | F |
| Draaitafel grootte | 1200X650mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Verwys na werklike gewig |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Robotwerkstasie-komponente
1. Sweisrobot:
Tipe: MIG-sweisrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-sweisrobot: BR-1510B, BR-1920B
Lasersweisrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisioneerder
Verskillende tipe: 1 as, 2 as, 3 as posisioneerder, vrag: 300/500/1000 kg of aangepas
3. Grondspoor
Tipe: 500/1000 kg vrag, ≥3 m lengte vir opsioneel.
4. Sweismasjien
Tipe: 350A/500A sweismasjien
Karakter: kan gebruik word vir koolstofstaal, vlekvrye staal aluminium en gegalvaniseerde sweiswerk
5. Sweisfakkel:
Tipe: 350A-500A, lugverkoel, waterverkoel, druk-trek
6. Fakkel skoonmaakstasie:
Tipe: Outomatiese pneumatiese sweisbranderskoonmaker
Funksie: sny van lasdraad, skoonmaak van fakkel, oliebespuiting
7. Lasersensor (opsioneel)
Funksie: sweislasopsporing, posisionering.
8. Veiligheidsliggordyn (opsioneel)
Funksie: gewoonlik op die veiligheidsheining geïnstalleer om mense effektief te beskerm deur die sekuriteitsliggordyn te blokkeer
9. Veiligheidsheining (opsioneel)
Funksie: Geïnstalleer aan die rand van die robotwerkstasie om die toerusting te isoleer om personeelveiligheid te beskerm
Pakket: Houtkaste
Afleweringstyd: 40 dae na ontvangs van vooruitbetaling












