6-as sweisrobotarm met 3-as roterende posisioneerder
Tegniese parameter vir posisioneerder
| Model | JHY4030S-180 / JHY4030S-250 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolasie Kals | F |
| Werktafel | 1800X800mm / 2500X800mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 1600 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤100 kg / ≤300 kg / ≤500 kg (>500 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Beskrywing
Die 3-as posisioneerder kan horisontaal as 'n geheel gedraai word en die twee werktafels kan omgekeer en geroteer word sodat werkers eenvoudig aan een kant kan staan om die materiaal te laai en af te laai. Verminder werkersarbeid en verbeter werksdoeltreffendheid aansienlik.
Jy kan die stasie-uitleg verander volgens die situasie op die grond. Die randapparatuur wat jy kan kies, sluit in: skoonfakkelstasie, rotasie-posisioneerder, laseropsporingstelsel, afstandbeheerkas, ens. Ons kan gratis tegnologie-opleiding aanbied.
Twee soorte 3-as sweisposisioneerder vir opsie:
Linker prentjie: 3-as horisontale roterende sweisposisioneerder
Regter prentjie: 3-as vertikale roterende sweisposisioneerder
Kies die vrag (standaard vrag 300 kg/500 kg/1000 kg) en werktafelgrootte (standaard grootte 1800 * 800 mm of 2500 * 800 mm) wat geskik is vir u werkstuk! Ons aanvaar ook aanpassing!
Materiaal
Vlekvrye Staal Sweising
Aluminium Sweising
Koolstofstaalsweising
Gegalvaniseerde buis/pyp/plaat sweiswerk
Koue Rol Sweising
Pakket:Houtkaste
Afleweringstyd:40 dae na ontvangs van vooruitbetaling
Gereelde vrae
1. Wat is die minimum konfigurasie vir 'n sweisstasie?
A: Een robot en een sweistafel. Vir ingewikkelde stukke is 'n posisioneerder dalk nodig, as jy 'n hoër werksdoeltreffendheid wil hê, is twee posisioneerders 'n goeie keuse.
2. Wat sluit die hele sweisrobotstelsel in?
A: Die hele sweisrobotstelsel sluit die robotarm, beheerder, sweiskragbron, posisioneerders, toebehore, sweispistool (fakkel) skoonmaakmiddel, veiligheidsliggordyn-veiligheidsheining, ens. in.
3. Het die robotstasiestelsel hoë vereistes vir die omgewing nodig?
A: Die geskikte omgewing is: 0~45 ℃, 20-80% RH (Geen kondensasie).











