6-As vlekvrye staal aluminium sweisrobotika werkstasie

Kenmerk
1. Die robot se ingeboude kabelontwerp laat die robot toe om sonder steuring te beweeg en die werkstasie-uitleg is netjies en ordelik.
2. Die robotbeheerkabinet kan tot 11 asse beheer, wat komplekse PLC-ontfouting en ruimtebesetting vermy.
3. Die JHY-robot en die posisioneerder kan gesinchroniseer word, en die robot kan gelyktydig sweis wanneer die posisioneerder roteer, wat hierdie werkstasie veral geskik maak vir sirkelsweiswerk.
4. 'n Wye reeks bykomende toerusting is beskikbaar, soos lasersensors, veiligheidsliggordyne en veiligheidsheinings.
5. Die beheerstelsel bevat verskeie sweisprosespakkette, wat dit moontlik maak om verskillende sweismodusse vir verskillende werkstukke te gebruik.
Tegniese parameter vir posisioneerder
| Model | JHY4030D-080 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolasie Kals | F |
| Werktafel | Deursnee 800 mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 400 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Robotwerkstasie-komponente
1. Sweisrobot:
Tipe: MIG-sweisrobot-BR-1510A, BR-1810A, BR-2010A
TIG-sweisrobot: BR-1510B, BR-1920B
Lasersweisrobot: BR-1410G, BR-1610G
2. Posisioneerder
Model: JHY4030D-080
Tipe: 1-as horisontale roterende posisioneerder
3. Sweiskragbron
Tipe: 350A/500A sweiskragbron
4. Sweispistool
Tipe: lugverkoelde geweer, waterverkoelde geweer, druk-trek geweer
5. Fakkel skoonmaakstasie:
Model: SC220A
Tipe: Outomatiese pneumatiese sweisbranderskoonmaker
Ander robotwerkstasie-randapparatuur
1. Robot bewegende spoor
Model: JHY6050A-030
2. Lasersensor (opsioneel)
Funksie: sweislasopsporing, posisionering.
3. Veiligheidsliggordyn (opsioneel)
Beskermende afstand: 0.1-2m, 0.1-5m; beskermende hoogte: 140-3180mm
4. Veiligheidsheining (opsioneel)
5.PLC-kabinet (opsioneel)












