6-As vlekvrye staal aluminium sweisrobotika werkstasie
Beskrywing
Die 2-as-posisioneerder kan ±180° horisontale rotasie en flip-rotasie bereik.
Die rotasie van die posisioneerder word beheer deur die beheerkas wat onder die robot se beheerkas gekoppel is. Tydens die sweisproses kan dit gesinchroniseerde bewegings tussen die robot en die posisioneerder bewerkstellig.
Hierdie posisioneerder is geskik vir werkstukke wat teen verskeie hoeke gesweis moet word en kan saam met sweisrobotte gebruik word vir meer buigsame sweiswerk en om sweisdoeltreffendheid en -gehalte te verbeter.
Tegniese parameter vir posisioneerder
| Model | JHY4030P-080 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor Isolasie Kals | F |
| Werktafel | Deursnee 800 mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 400 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Robotwerkstasiekomponente
| Produk | Hoeveelheid |
| 6-as sweisrobot | 1 stel |
| 2-as posisioneerder | 1 stel |
| Sweiskragbron | 1 stel |
| Sweisfakkel | 1 stel |
| Beheerboks | 2 stuks |
| Fakkel skoonmaakstasie | 1 stel |
| Robot lineêre spoor | *m (opsioneel) |
| Lasersensor | 1 stel (opsioneel) |
| Veiligheidsliggordyn | 1 stel (opsioneel) |
| Veiligheidsheining | *m (opsioneel) |
Waarom ons kies?
1. Ons is een van die bondel-tot-vervaardiger sweisrobotte in China.
2. Ons is nie net robotvervaardiger nie, maar ons produseer ook posisioneerders.
3. Meer as 10 jaar ondervinding in robotiese geïntegreerde projekte.
4. Robotbeheerstelsel is maklik om te bedryf en stabiel om te gebruik.
5. Die robotbeheerstelsel kan tot 12 asse beheer.
6. Ons produkte is verkoop aan meer as 30 provinsies in Suidoos-Asië, Wes-Asië, Europa, Noord-Amerika, Suid-Amerika, Australië, ens.













