2-as swaar vrag servo posisioneerder
Posisioneerder Dimensies

Beskrywing
- Hoe beweeg hierdie 2-as L-posisioneerder?
1 as kan 360° horisontaal roteer, die ander 1 as kan 360° links en regs draai
Sweisposisioneerder bestaan normaalweg uit 'n werktafel-draaimeganisme en 'n omkeermeganisme, wat die werkstuk wat op die werktafel vasgemaak is, in die verlangde sweis- of pashoek laat deur die werktafel se oplig, omset en draai.
- Hoe werk die posisioneerder?
Die sweisposisioneerderreeks is sykant-tiptipe, kop-en-stertrotasietipe, kop-en-stert-ligrotasietipe, kop-en-stert-skuins tipe en dubbelrotasietipe, ens.
Dit kan ooreenstem met 'n sweismanipulator om 'n outomatiese spesiale sweismasjien te vorm, en dit kan ook ooreenstem met robot-randapparatuur en robotte om sweisoutomatisering te verwesenlik. En ons kan ook pasgemaakte sweisposisioneerders maak volgens kliënte se verskillende werkstukke en tegnologiese vereistes.
Posisioneerder Diameter
| Model | JHY4030L-080 |
| Gegradeerde insetspanning | Enkelfase 220V, 50/60HZ |
| Motor-isolasieklas | F |
| Draaitafel | Deursnee 800 mm (kan aangepas word) |
| Gewig | Ongeveer 400 kg |
| Maks. vrag | Aksiale vrag ≤300 kg / ≤500 kg / ≤1000 kg (>1000 kg kan aangepas word) |
| Herhaalbaarheid | ±0.1mm |
| Stopposisie | Enige Posisie |
Toepassing
Motoronderdele, fietsonderdele, motoronderdele, staalmeubels, nuwe energie, staalstruktuur, konstruksiemasjinerie, fiksheidstoerusting, ens.
Hoofprodukte van ons sweisposisioneerder
1-as kop-stert roterende tipe sweisposisioneerder
1-as kop-voorraad vertikale rotasie sweisposisioneerder
1-as horisontale roterende sweisposisioneerder
2-as P-tipe sweisposisioneerder
2-as U-tipe sweisposisioneerder
2-as L-tipe sweisposisioneerder
3-as horisontale sweisposisioneerder
3-as op-af flip sweisposisioneerder
Pakket: Houtkaste
Afleweringstyd: 40 dae na ontvangs van vooruitbetaling
Gereelde vrae
1.V: Kan jou posisioneerder met my Fanuc-robot werk?
A: Ja
2. Kan jou posisioneerder in harmonie met my ABB-robot beweeg?
A: Ja, installeer net dieselfde handelsmerkmotor as jou robot op die posisieerder.
3.V: Hoe word die posisioneerder beheer?
A: Wanneer jy 'n JHY-robot gebruik, kan dit deur ons robotbeheerstelsel beheer word; wanneer jy 'n ander handelsmerkrobot gebruik, kan ons die posisioneerder toerus met 'n PLC-kabinet om met jou robot te werk.






